مدیریت آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1394/02/16 تعداد بازدید: 120
برگزاري كارگاه آموزشي HIS ويژه مسئولين فناوري اطلاعات بيمارستان هاي سراسر استان در ستاد دانشگاه
با توجه به تغييرات گسترده سيستم HIS و نياز مسئولين فناوري اطلاعات بيمارستاني به بازآموزي سيستم، مديريت آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه روز دوشنبه 7 ارديبهشت ماه اقدام به برگزاري كارگاه آموزشي HIS با حضور كليه مسئولين فاواي بيمارستاني، مسئولين مديريت آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه و شركت پوياسامانه ديوا نمود.

در ابتداي كارگاه آقاي دكتر حبيبي مديريت آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه با اشاره به نقش فناوري اطلاعات در پيشبرد اهداف عالي وزارت بهداشت و به تبع آن دانشگاه علوم پزشكي مازندران از كليه مسئولين فاوا خواست همچون گذشته در اين زمينه كوشا باشند. همچنين با اشاره به طرح هاي تحول نظام سلامت، سپاس و ارزش هاي نسبي در سال گذشته و پرداخت مبتني بر عملكرد در سال جاري كه منجر به افزايش فشار كاري مسئولين فاوا در بيمارستان و دانشگاه شد، ضمن تشكر از مسئولين فاوا خواست با شركت مستمر در كارگاه هاي آموزشي نسبت به تغييرات سيستم اطلاعات خود را همواره به روز نمايند.

در ادامه جلسه آقاي مهندس جعفري به تشريح تغييرات قرارداد پشتيباني HIS در سال 94 و نحوه نظارت كارشناسان بر عملكرد شركت پرداخت. همچنين در مورد مشكلات سيستم HIS در بيمارستان هاي مختلف ، فرآيند پرداخت حق فني رابطين فاوا و مشكلات آن ها بحث و تبادل نظر صورت گرفت. پس از آن جلسه آموزشي HIS شروع و ساعت 15 پايان پذيرفت.

/img/NoImage.jpg
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal